Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co dělat, když chci pojistit v těhotenství?

I v těhotenství si můžete sjednat běžné cestovní pojištění, na které jste zvyklá, a to do 10 týdnů před předpokládaným termínem porodu. Bez omezení uhradíme náklady na lékařské ošetření při neočekávaných komplikacích, kdy je ohrožený život matky, plodu nebo předčasně narozeného dítěte.

Zahraniční cesty nejsou v rizikovém a pokročilém stadiu těhotenství doporučovány, v těchto případech proto nelze cestovní pojištění sjednat.

Chci pojištění

Formulář sjednání cestovního pojištění vás provede krok za krokem všemi možnostmi. Snadno a rychle si můžete kromě běžného cestovního pojištění léčebných výloh pojistit například krádež zavazadel, sportovní vybavení, pojištění storna zájezdu, nebo si krátkodobě pojistit domácnost po dobu nepřítomnosti.

[Pojištění]