Informace o Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2020 z plnění za pracovní úraz zaměstnance nebo nemoci z povolání najdete zde

Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Co dělat, když chci pojistit v těhotenství?

I v těhotenství si můžete sjednat běžné cestovní pojištění, na které jste zvyklá, a to do 10 týdnů před předpokládaným termínem porodu. Bez omezení uhradíme náklady na lékařské ošetření při neočekávaných komplikacích, kdy je ohrožený život matky, plodu nebo předčasně narozeného dítěte.

Zahraniční cesty nejsou v rizikovém a pokročilém stadiu těhotenství doporučovány, v těchto případech proto nelze cestovní pojištění sjednat.

Chci pojištění

Formulář sjednání cestovního pojištění vás provede krok za krokem všemi možnostmi. Snadno a rychle si můžete kromě běžného cestovního pojištění léčebných výloh pojistit například krádež zavazadel, sportovní vybavení, pojištění storna zájezdu, nebo si krátkodobě pojistit domácnost po dobu nepřítomnosti.

Pojištění