Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co dělat, když chci pojistit on-line?

Nemáte čas dorazit na pobočku? Sjednejte si cestovní pojištění on-line.

Cestovní pojištění není nutné sjednávat na pobočce. Cestovní pojištění on-line vám před cestou ušetří spoustu času a 10 % z běžné ceny. Z počítače, tabletu i mobilu zařídíte cestovní pojištění jednoduše a rychle v pouhých 5 krocích.

Po provedení platby vám na e-mail zašleme smlouvu, asistenční kartu a všechny potřebné informace. Asistenční kartu si vytiskněte nebo uložte do mobilního telefonu. Tím vaše starost s cestovním pojištěním končí.

Smlouva uzavřená on-line vám totiž platí až v momentě, kdy je prokazatelné poukázání platby. Platíte-li však na internetu běžně kartou, sjednáte si cestovní pojištění za pár minut, například až na letišti.

Chci pojištění s 10 % slevou

Přejeme šťastnou cestu!

Informace pro zájemce o pojištění na dálku.

[Pojištění]