Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poškození vozidla
zvířetem

Pojištění například proti srážce s kancem nebo překousaným kabelům.

K čemu je pojištění dobré

Pojištění pro případ poškození vozidla zvířetem vám ušetří náklady, které byste museli vynaložit na opravu vozidla či motocyklu v případě střetu se srnkou, kancem nebo jiným zvířetem. Zároveň chrání vaše vozidlo pro případy okusu, tedy platí i pro situace, kdy vám zvíře poškodí elektroinstalaci, brzdnou nebo chladicí soustavu zaparkovaného vozidla nebo motocyklu.

 

Co všechno pojištění obsahuje

Parametry pojištění: 

  • vztahuje se na střet se zvířetem i poškození nebo zničení zaparkovaného vozidla nebo motocyklu zvířetem
  • limit pojistného plnění je 100 000 Kč
  • spoluúčast 1 %, min. 1 000 Kč

Pojištění lze sjednat k povinnému ručení vozidla nebo povinnému ručení motocyklu.

Co byste ještě měli vědět

Pojištění se vztahuje jen na události, ke kterým došlo na území České republiky.

Dokumenty ke stažení

Zvláštní pojistné podmínky pro doplňkové pojištění poškození vozidla zvířetem