Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Setkáváme se s osobnostmi

Pravidelná setkání v Centrále VIG ČR

Již od září 2012 pro naše zaměstnance pořádáme pravidelná diskuzní setkání s významnými osobnostmi z řad představitelů ekonomické, společenské, sportovní či kulturní sféry. Setkání jsou určená pro všechny zájemce z řad zaměstnanců, a to nejen těch aktivních, ale také našich maminek a tatínků, kteří jsou právě na mateřské či rodičovské dovolené. Osobnosti ve VIG ČR probíhají v reprezentativních prostorách kongresového sálu v 10. patře Centrály VIG ČR, Pobřežní 665/21, Praha 8.

Diskuze pořádáme s cílem rozšířit všeobecný rozhled našich zaměstnanců a umožnit jim poznat osobně celebrity daných oborů, a to přímo v prostorách svého pracoviště. Na závěr akce má každý z nich možnost položit otázky, které je k dané problematice zajímají. O akce je mezi zaměstnanci velký zájem, což nám dělá radost. A jaké osobnosti již přijali naše pozvání?

Osobnosti, které již přijali naše pozvání
Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc.– přední český plastický chirurg Generál Ing. Andor Šándor (v záloze) Chantal Poullain – známá česko-francouzská herečka Josef Váňa – významný český dostihový jezdec plk. PhDr. Gabriela Slováková, PhD. – ředitelka ženské věznice Jiří Ježek – Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice Prof. MUDr. Martin Bojar, CSc. – český lékař oboru neurologie Plk. Prof. MUDr. Vladimír Beneš, DrSc – český lékař specializací neurochirurg Jadran Šetlík – český fotograf PhDr. Marián Jelínek, PhD. - lektor a kouč v oblasti sportu MUDr. Jarmila Klímová – zabývající se psychosomatikou Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc. – přední český psychiatr Václav Marhoul – filmový režisér a producent Jaroslav Dušek – přední český herec Prof. PhDr. Vladimíra Dvořáková, CSc. – česká politoložka Prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc, dr. h.c. – český lékař, přední onkolog MUDr. Alica Szabó – alternativní a klasický přístup v medicíně Bc. Roman Budský, MBA - expert na dopravní bezpečnost Prof. MUDr. Eva Syková, DrSc. – česká vědkyně, lékařka a politička PhDr. Jiřina Šiklová, CSc. – česká socioložka a publicistka PhDr. Tomáš Sedláček, PhD. – český ekonom a vysokoškolský pedagog Armádní generál Ing. Petr Pavel, M.A. – generál Armády České republiky

 

Diskuzní setkání Osobnosti ve VIG ČR je moderováno Mgr. Michaelou Vágnerovou, Expert CSR.