Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Investiční životní pojištění

K čemu je dobré investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění vás chrání pro případy úmrtí, nemoci, invalidity, úrazu a dalších rizik. Zároveň vám umožní tvořit si finanční rezervu na důchod nebo pro jiný účel.

Finanční rezerva

Kromě toho, že jste pojištěni (tedy vám vyplatíme peníze při nešťastných událostech), si investováním, na rozdíl od rizikového životního pojištění, také postupně tvoříte finanční rezervu, kterou vám vyplatíme na konci pojištění.

[Flexibilní životní pojištění FLEXI, Flexi]