Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

PERSPEKTIVA investiční životní pojištění

Pojištění s investováním

Finanční pomoc při nemoci i úrazech. Každou platbou zároveň ukládáte peníze na později.

Životní pojištění s tradicí

Pomůže vám pokrýt výpadky příjmů a zabezpečí tak vaši rodinu.

K čemu je dobré životní pojištění PERSPEKTIVA

PERSPEKTIVA vás pojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Zároveň vám umožní tvořit si finanční rezervu. Pomůže vám pokrýt výpadky příjmů a zabezpečí tak to nejcennější co máte – vaši rodinu. Se správným nastavením životního pojištění vám poradíme, abyste využívali jenom to, co opravdu potřebujete.

Jak funguje životní pojištění PERSPEKTIVA

Základ životního pojištění tvoří pojištění rizika úmrtí. K němu si volitelně pojistěte také rizika spojená s úrazem nebo nemocí. Zároveň vám PERSPEKTIVA umožňuje tvořit si finanční rezervu na důchod a využívat další výhody v podobě prémií a bonusů.

 

Dokumenty ke stažení

Informace pro klienta obsahující – Informace o životním pojištění PERSPEKTIVA, Sdělení klíčových informací k životnímu pojištění PERSPEKTIVA, Informace o zpracování osobních údajů
Soubor pojistných podmínek pro pojištění PERSPEKTIVA
Přehled poplatku a parametrů pojištění pro sazbu 7 BN
Oceňovací tabulky pro ostatní pojištění pro pojistné události oznámené
od 1. 1. 2019

Časté dotazy

Dostanu nějakou prémii, když nebudu mít žádný úraz?

Pokud nebudete mít na konci pojištění za celou dobu pojištění žádnou pojistnou událost, vyplatíme vám na konci pojištění tzv. prémii za bezeškodní průběh pojištění.

Mohu si odečíst toto životní pojištění od daňového základu a ušetřit tak na dani?

Pojistné, které platíte za životní pojištění PERSPEKTIVA, si za určitých podmínek můžete odečítat od daňového základu a ušetřit tak na dani.

[7bn, náhrada ztráty na výdělku, náhrada ztráty na výdělku po dobu PN]