Vážení klienti,
rádi bychom vás ujistili, že Kooperativa vám i nadále nabízí své služby v maximální možné míře. Čtěte dále...

Informace o Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2019 z plnění za pracovní úraz zaměstnance nebo nemoci z povolání najdete zde

x

Životní pojištění PERSPEKTIVA

Finanční pomoc při úrazech i nemoci. Každou platbou zároveň ukládáte peníze na později.

K čemu je dobré životní pojištění PERSPEKTIVA

PERSPEKTIVA vás pojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Zároveň vám umožní tvořit si finanční rezervu. Pomůže vám pokrýt výpadky příjmů a zabezpečí tak to nejcennější co máte – vaši rodinu. Se správným nastavením životního pojištění vám poradíme, abyste využívali jenom to, co opravdu potřebujete.

Jak funguje životní pojištění PERSPEKTIVA

Základ životního pojištění tvoří pojištění rizika úmrtí. K němu si volitelně pojistěte také rizika spojená s úrazem nebo nemocí. Zároveň vám PERSPEKTIVA umožňuje tvořit si finanční rezervu na důchod a využívat další výhody v podobě prémií a bonusů.

Zhodnoťte své peníze

Část pojistného, které platíte, můžete pravidelně investovat do fondů. Vytvoříte si tak finanční rezervu na důchod, na nečekané náklady nebo na splnění malých i velkých radostí.

Máme pro vás na výběr z několika možností investování. Vhodné řešení najdeme pro ty, kteří nechtějí podstupovat riziko a spokojí se s nízkým zhodnocením vložených peněz, ale i pro ty, kteří jsou ochotni u své investice trochu zariskovat a mít tak šanci na vyšší výnos.

Jak se dobře pojistit?
Náš poradce vám pomůže správně navolit vaše pojištění.

U Kooperativy si životní pojištění složíte podle svých potřeb. Náš poradce s vámi vyhodnotí vaši životní situaci a sestaví pojištění, které správně pokryje případné finanční problémy spojené s úrazem či nemocí. Schůzku si s ním můžete sjednat nezávazně a nic vás to nestojí.

Navštivte pobočku

Dokumenty k pojištění

Informace pro klienta obsahující – Informace o životním pojištění PERSPEKTIVA, Sdělení klíčových informací k životnímu pojištění PERSPEKTIVA, Informace o zpracování osobních údajů
Soubor pojistných podmínek pro pojištění PERSPEKTIVA
Přehled poplatku a parametrů pojištění pro sazbu 7 BN
Oceňovací tabulky pro ostatní pojištění pro pojistné události oznámené
od 1. 1. 2019