Životní pojištění PERSPEKTIVA

Finanční pomoc při úrazech i nemoci. Každou platbou zároveň ukládáte peníze na později.

K čemu je dobré životní pojištění PERSPEKTIVA

PERSPEKTIVA vás pojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Zároveň vám umožní tvořit si finanční rezervu. Pomůže vám pokrýt výpadky příjmů a zabezpečí tak to nejcennější co máte – vaši rodinu. Se správným nastavením životního pojištění vám poradíme, abyste využívali jenom to, co opravdu potřebujete.

Jak funguje životní pojištění PERSPEKTIVA

Základ životního pojištění tvoří pojištění rizika úmrtí. K němu si volitelně pojistěte také rizika spojená s úrazem nebo nemocí. Zároveň vám PERSPEKTIVA umožňuje tvořit si finanční rezervu na důchod a využívat další výhody v podobě prémií a bonusů.

Zhodnoťte své peníze

Část pojistného, které platíte, můžete pravidelně investovat do fondů. Vytvoříte si tak finanční rezervu na důchod, na nečekané náklady nebo na splnění malých i velkých radostí. Investovat můžete dvojím způsobem. Buď volbu fondů necháte na pojišťovně, nebo si investiční fondy zvolíte sami.

V prvním případě tzv. Garantovaných fondů máte jistotu výdělku, ovšem bude to spíše drobnější přivýdělek než závratné částky.

V druhém případě si investiční fondy vybíráte sami a máte ve vlastních rukou, kolik peněz vyděláte nebo proděláte.

Jak se dobře pojistit?
Náš poradce vám pomůže správně navolit vaše pojištění.

U Kooperativy si životní pojištění složíte podle svých potřeb. Náš poradce s vámi vyhodnotí vaši životní situaci a sestaví pojištění, které správně pokryje případné finanční problémy spojené s úrazem či nemocí. Schůzku si s ním můžete sjednat nezávazně a nic vás to nestojí.

Navštivte pobočku