Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kateřina Valášková

Junior Business Analyst VIG-RE, 2014/2015

"Po skončení Trainee programu jsem dostala práci."

Kateřina Valášková portrétMůj Trainee program byl přesně takový, jaký si myslím, že by měl Trainee program být. Nejprve jsem byla vedena k tomu, abych se naučila základy zajištění a abych měla představu o tom, jak zajišťovna funguje. Má náplň práce se postupně rozvíjela od jednodušších úkonů po ty složitější.

Prostřednictvím stáží a školení jsem se blíže seznamovala s jednotlivými odděleními VIG RE zajišťovny a Kooperativy pojišťovny. Trainee programem mě vedl můj mentor Jakub Věříš, Business Analyst, a na průběh celého programu dohlížel Dušan Bogdanović, Member of the Board.

Práce ve VIG Re mě baví od prvního dne, proto jsem ráda, že mi po skončení Trainee programu byla nabídnuta pozice Junior Business Analyst. Přijetí do Trainee programu ve VIG Re je mým největším úspěchem a z mého pohledu nejlepším možným startem do pracovního života. Na závěr bych chtěla poděkovat mému mentorovi nejen za energii, kterou mi věnoval, ale i za jeho znalosti, zkušenosti a cenné rady.