Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Trainee Program: Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Co mohu očekávat?
Již v průběhu přijímacího řízení ti nabídneme útvar (úsek), kam budeš v rámci Trainee programu zařazen. Až uspěješ, bude se o tebe start mentor, který tě bude profesně rozvíjet a společně s dalšími kolegy ti představí fungování tvého oddělení.  Počítej s rovnocenným pracovním vytížením jako u klasického nástupu do společnosti. Nadstandardně se ti ale budeme věnovat v oblasti osobního rozvoje. Poznáš fungování naší společnosti a vytvoříš si kontakty s kolegy.

O jaký druh pracovního poměru se jedná?
S účastníkem Trainee programu uzavíráme pracovní smlouvu na dobu určitou, 1 rok.

Jaké mám možnosti po skončení Trainee programu?
Po ukončení programu zpravidla nabízíme jeho účastníkům možnost rozvíjet svou kariéru v Kooperativě. Absolvent programu většinou získá pracovní místo v oddělení, ve kterém jako trainee působil.

Je možné absolvovat v rámci Trainee programu zahraniční stáž?
Ne. Po ukončení programu máte ale možnost využít nabídky našich zahraničních stáží.

Jak se mohu přihlásit?
Na našich webových stránkách v sekci Volná místa.

Jak je pracovní pozice Trainee ohodnocena?
Je to srovnatelné s jinými pracovními nabídkami absolventských pozic, včetně možnosti čerpat standardní zaměstnanecké benefity.