Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jitka Šafrová

Key Account Manager I., Úsek řízení vnějšího obchodu, trainee 2011/2012

"Našla jsem se na obchodě."

Jitka Šafrová_profilV rámci mého působení v Trainee programu jsem zažila tolik zajímavého, že vypíchnout jen jedno snad ani nejde. Měla jsme obrovské štěstí na skvělé mentory a kolegy, kteří mi pomohli se v nové práci zaučit a rychle se stát plnohodnotným členem týmu.
 
Pro mne byl Trainee program jedna velká zkušenost, a to nejen pracovní, ale i lidská. Denně jsem se setkávala s různými typy lidí, musela se naučit s nimi komunikovat a jednat. Po té pracovní stránce mi Trainee program přinesl jen to nejlepší. Prošla jsem si třeba úseky, množstvím oddělení a odborů až jsem se našla na Úseku řízení vnějšího obchodu. Myslím si, že toto je přesně ta výhoda trainee, že si mohou, pokud tedy jsou aktivní a mají opravdu zájem Trainee program využít maximálně, nasměrovat svoji kariéru právě tím směrem, kterým oni sami chtějí.
 
U mne osobně Trainee program zafungoval na 100 % a nyní jsem šťastná, že jsem si mohla své uplatnění, práci a kolegy zvolit takto sama a být „strůjcem“ svého štěstí, tedy alespoň v tom pracovním životě.