Jitka Šafrová

Key Account Manager I., Úsek řízení vnějšího obchodu, trainee 2011/2012

"Našla jsem se na obchodě."

Jitka Šafrová_profilV rámci mého působení v Trainee programu jsem zažila tolik zajímavého, že vypíchnout jen jedno snad ani nejde. Měla jsme obrovské štěstí na skvělé mentory a kolegy, kteří mi pomohli se v nové práci zaučit a rychle se stát plnohodnotným členem týmu.
 
Pro mne byl Trainee program jedna velká zkušenost, a to nejen pracovní, ale i lidská. Denně jsem se setkávala s různými typy lidí, musela se naučit s nimi komunikovat a jednat. Po té pracovní stránce mi Trainee program přinesl jen to nejlepší. Prošla jsem si třeba úseky, množstvím oddělení a odborů až jsem se našla na Úseku řízení vnějšího obchodu. Myslím si, že toto je přesně ta výhoda trainee, že si mohou, pokud tedy jsou aktivní a mají opravdu zájem Trainee program využít maximálně, nasměrovat svoji kariéru právě tím směrem, kterým oni sami chtějí.
 
U mne osobně Trainee program zafungoval na 100 % a nyní jsem šťastná, že jsem si mohla své uplatnění, práci a kolegy zvolit takto sama a být „strůjcem“ svého štěstí, tedy alespoň v tom pracovním životě.