Martin Petr

Samostatný odborný referent, Úsek nákupu a služeb, trainee 2014/2015

"Během Trainee Programu jsem prožil plno zážitků."

Martin Petr portretDo Trainee programu jsem nastoupil v srpnu 2014. Přijetí od kolegů bylo milé a bezprostřední a postupně jsem se seznamoval se všemi úkoly a procesy, které v tuto chvíli mám jako denní chléb. Postupně jsem poznával další oddělení v rámci mého úseku. Díky kolegům, kteří mi vždy poradili a pomohli, jsem se rychle zapracoval a brzy byl platným členem v týmu nákupu a služeb.

Během Trainee Programu jsem prožil plno zážitků, a to jak příjemných, tak i těch méně příjemných, kdy pro mě bylo něco nové. Prvním velkým příjemným zážitkem bylo úvodní setkání s ostatními trainee z celé ČR na Hrůzově mlýně, kde jsme se yrcle seznámili a od první chvíle jsme si rozuměli. Jako méně příjemný zážitek uvedu začátky prezentování před lidmi, kdy jsem si sám sebou nebyl vůbec jistý. To se však během času velmi zlepšilo a prezentování mi teď již takové problémy nedělá.

Celkově jsem za příležitost absolvovat Trainee Program velmi rád, protože jsem získal šanci pracovat ve velké společnosti na pozici, na kterou bych se po škole bez praxe neměl šanci dostat. Zároveň jsem získal plno nových přátel a kolegů. Je to výborná šance pro každého, kdo zatím neví, co přesně by rád zbytek života po škole dělal. Zde má příležitost svoji pozici najít.